פורסם על-ידי הרצל לוי יו"ר ביום 3/10/2017

הודעה בנושא חגיגות הסהרנה 2017.
בני עדה יקרים.
ברצוני לכתוב לבני העדה מספר מילים בעקבות הפניות הרבות בנושא הסהרנה .
השנה לצערי ולצער כולנו לא יתקיימו חגיגות סהרנה, הסיבה העיקרית לכך הינה גירעון תקציבי שלא מאפשר הוצאת כספים בשנת הכספים הנוכחית.
בחודשים האחרונים פעלתי יחד עם חברי ההנהלה ללא הפסקה ונפגשתי עם עשרות גורמים ובעזרת קשרים רבים הגעתי גם לכל אותם מקבלי החלטות בעניין אך לצערי לא ניתן לפתור את הבעיה התקציבית.
עוד אציין שגם היו"ר הקודם מר יהודה בן יוסף היה שותף במאבק, ניסה לסייע בפתרון הבעיה התקציבית ולתקן את המצב, אך כאמור ללא הצלחה.
עדה יקרה, יודע אני היטב כי חגיגות הסהרנה הוא "חג" חשוב לעדה ועל כן נעשו מאמצים לקיים כמה מוקדים של חגיגות סהרנה ברחבי הארץ (אעשה מאמצים לקיים אירוע מרכזי גדול בחול המועד פסח).
יחד עם זאת בחג סוכות הקרוב , עדתנו תסתפק ותתכבד באירועים קטנים יותר אך בעלי פוטנציאל גדול לפרסום שמה של עדתנו הנפלאה .בברכת חג סוכות שמח לעדה האהובה שלנו ולכל בית ישראל.


הרצל לוי יו"ר הארגון של יהודי כורדיסטן בישראל.
וחברי הנהלת הארגון .
דואר אלקטרוני : leviherzel@bezeqint.net נייד 0544487878

תאריך 3.10.2017 הודעה לבני העדה היקרים בנושא חגיגות הסהרנה. בני עדה יקרים. ברצוני לכתוב לבני העדה מספר מילים בעקבות הפניות הרבות בנושא הסהרנה . השנה לצערי ולצער כולנו לא יתקיימו חגיגות סהרנה, הסיבה העיקרית לכך הינה גירעון תקציבי שלא מאפשר הוצאת כספים בשנת הכספים הנוכחית. בחודשים האחרונים פעלתי יחד עם חברי ההנהלה ללא הפסקה ונפגשתי עם עשרות גורמים ובעזרת קשרים רבים הגעתי גם לכל אותם מקבלי החלטות בעניין אך לצערי לא ניתן לפתור את הבעיה התקציבית. עוד אציין שגם היו"ר הקודם מר יהודה בן יוסף היה שותף במאבק, ניסה לסייע בפתרון הבעיה התקציבית ולתקן את המצב, אך כאמור ללא הצלחה. עדה יקרה, יודע אני היטב כי חגיגות הסהרנה הוא "חג" חשוב לעדה ועל כן נעשו מאמצים לקיים כמה מוקדים של חגיגות סהרנה ברחבי הארץ (אעשה מאמצים לקיים אירוע מרכזי גדול בחול המועד פסח). יחד עם זאת בחג סוכות הקרוב , עדתנו תסתפק ותתכבד באירועים קטנים יותר אך בעלי פוטנציאל גדול לפרסום שמה של עדתנו הנפלאה . בברכת חג סוכות שמח לעדה האהובה שלנו ולכל בית ישראל. הרצל לוי יו"ר הארגון של יהודי כורדיסטן בישראל. וחברי הנהלת הארגון . דואר אלקטרוני : leviherzel@bezeqint.net נייד 0544487878

קבצים מצורפים:
קובץ נלווה  3.10.2017 הודעת הרצל ארגון סהרנה.docx (39 KB)

 

חזרה לעמוד החדשות המלא