פורסם על-ידי ביום 18/1/2018

פרוייקט תיעוד והנצחה המשרד לשיוויון
                                תאריך 18/1/18

לכבוד    
                                
בני העדה הכורדית היקרים

שלום רב,

הנדון: פרוייקט מחקר תיעוד והנצחה המשרד לשיוויון חברתי .אני מתכבד בזאת להודיע לבני העדה על תחילתו של פרוייקט מחקר, הנצחה, ותיעוד של העדה הכורדית שמתקיים בשיתוף המשרד לשיווין חברתי.
מדינת ישראל מעוניינת לתעד ולהנציח את מורשת יהדות כורדיסאטן ע"י מחר באמצעות דוקטורנטים, חוקרים, אנשי רוח וסופרים של העדה.
בימים אלה יו"ר הארגון מר הרצל לוי מקיים פגישות בכל הארץ עם נכבדי העדה וחברי העדה על מנת למצוא ולהעלות שמות של אנשים המתאימים ויכולים לספר על ההיסטוריה הנפלאה של העדה הכורדית המפוארת והמכובדת.
אבקש מכם בני עדה יקרים לשתף פעולה ולסייע ככל שתוכלו בהצלחת פרויקט זה על מנת שמסורת נפלאה זאת לא תשכח וכבוד עדתנו ימריא מעלה מעלה.
במידה ואתם מכירים אנשים ודמויות מעדתנו הנפלאה שרוצים ויכולים לספר את סיפורה הנפלא
אנא פנו ליו"ר העדה מר הרצל לוי .
נייד -0544487878

בכבוד רב

הרצל לוי יו"ר הארגון של יהודי כורדיסטן בישראל.
וחברי הנהלת הארגון .
דואר אלקטרוני : leviherzel@bezeqint.net נייד 0544487878
אתר הבית של הארגון : www.kurdishjewry.org.il
דף הארגון בפייסבוק : הארגון הארצי של יהודי כורדיסטאן בישראל-העמוד הרשמי

תאריך 18/1/18 לכבוד בני העדה הכורדית היקרים שלום רב, הנדון: פרוייקט מחקר תיעוד והנצחה המשרד לשיוויון חברתי . אני מתכבד בזאת להודיע לבני העדה על תחילתו של פרוייקט מחקר, הנצחה, ותיעוד של העדה הכורדית שמתקיים בשיתוף המשרד לשיווין חברתי. מדינת ישראל מעוניינת לתעד ולהנציח את מורשת יהדות כורדיסאטן ע"י מחר באמצעות דוקטורנטים, חוקרים, אנשי רוח וסופרים של העדה. בימים אלה יו"ר הארגון מר הרצל לוי מקיים פגישות בכל הארץ עם נכבדי העדה וחברי העדה על מנת למצוא ולהעלות שמות של אנשים המתאימים ויכולים לספר על ההיסטוריה הנפלאה של העדה הכורדית המפוארת והמכובדת. אבקש מכם בני עדה יקרים לשתף פעולה ולסייע ככל שתוכלו בהצלחת פרויקט זה על מנת שמסורת נפלאה זאת לא תשכח וכבוד עדתנו ימריא מעלה מעלה. במידה ואתם מכירים אנשים ודמויות מעדתנו הנפלאה שרוצים ויכולים לספר את סיפורה הנפלא אנא פנו ליו"ר העדה מר הרצל לוי . נייד -0544487878 בכבוד רב הרצל לוי יו"ר הארגון של יהודי כורדיסטן בישראל. וחברי הנהלת הארגון . דואר אלקטרוני : leviherzel@bezeqint.net נייד 0544487878 אתר הבית של הארגון : www.kurdishjewry.org.il דף הארגון בפייסבוק : הארגון הארצי של יהודי כורדיסטאן בישראל-העמוד הרשמי

 

חזרה לעמוד החדשות המלא