מדוע כנות היא ערך אנושי בסיסי?

כאשר מדברים עם אדם מסוים ישר בוחנים עד כמה הוא כן ואמיתי. כנות היא מהערכים החשובים ביותר שכל אחד מוכרח לסגל לעצמו בשלב כזה או בשלב אחר. יש כאלה שכבר מגיל צעיר דוגלים בגישה הזאת, אחרים מסגלים את התכונה הזאת עם הזמן. מה שבטוח זה שמדובר על ערך אנושי בסיסי, כזה שאסור לפסוח עליו. אז מדוע כנות היא ערך אנושי בסיסי? את השאלה הזאת אתם בוודאי שואלים את עצמכם. כעת תקבלו תשובה שלא תשאיר לכם עוד מקום לספק. כל מה שנותר לכם לעשות זה להתחיל לדאוג כי בכל פעולה שאתם עושים תהיו הכי אמיתיים שיש. בסוף תראו כי אתם תרוויחו לא פחות מאשר האנשים השונים שנמצאים מסביבכם.

 

תאגדו סביבכם אנשים רבים

 

גם האנשים שנמצאים מסביבכם מעדיפים להיות קרובים לאנשים אמיתיים. כנות הכרחית על מנת שתוכלו לאגד מסביבכם אנשים שישמחו אתכם כל הזמן. מי שלא יהיה מספיק אמיתי עלול לפספס לא מעט חברויות טובות רק בגלל העניין הזה. מוטב כי תאפשרו לעצמכם להיות כנים ואמיתיים כל עוד אתם מקבלים מהצד השני באותו המטבע. אל תשכחו כי בסופו של יום אתם אלה שישנים עם עצמכם בלילה. תרצו לדעת כי לפחות מהצד שלכם עשיתם את מירב המאמצים כי לאגד סביבכם אנשים שמשמחים אתכם. הסביבה הקרובה אליכם היא ברוב המקרים תהיה זאת שנותנת לכם כוח ואנרגיה.

 

אנשים יהיו כנים גם אליכם

 

כנות היא תכונה חשובה מכיוון שהיא מדבקת גם את האנשים שנמצאים סמוך אליכם. אם אתם תהיו מספיק כנים עם האנשים שנמצאים לידכם, אין סיבה שהם לא יהיו כנים אליכם. מדובר כאן על אינטרס משותף של כל הצדדים, מוטב כי תיישמו אותו מהצד שלכם. גם אם מסיבה כזאת או אחרת לא פעלו אתכם בכנות זה כמובן לא אומר כלום עליכם. אתם מהצד שלכם יודעים כי פעלתם כפי שהייתם פועלים בכל מצב אחר. אם אנשים אחרים מעדיפים שלא לפעול באופן הזה הם יצטרכו לתת דין וחשבון לעצמם בסופו של יום.

 

הרגישו טוב עם עצמכם

 

הסיבה העיקרית שבגללה חובה עליכם להיות כנים היא ההרגשה העצמית שלכם. האם אתם יכולים לישון טוב בלילה כאשר אתם משקרים או מעגלים פינות באופן קבוע? ככל הנראה שהתשובה היא שלא. כנות היא תכונה חשובה מכיוון שמי שלא אמיתי עלול לפגוע באנשים השונים הנמצאים בקרבתו. לא תוכלו להרגיש טוב עם עצמכם במקרה שבו אתם פוגעים בכל מי שמעריך ודואג לכם. לכן מוטב כי תשאירו מאחור את כל המסכות השונות שהנחו אתכם עד היום. תאפשרו לעצמכם להיות כנים ואמיתיים עד כמה שאפשר. זה לא כל כך מסובך להיות אמיתיים, תראו כי עם הזמן זה אפילו יבוא לכם בצורה טבעית.

שתפו עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

איך לחשב דלק?

דלק הוא מקור האנרגיה שגורם למכונה לעבוד. זה יכול להיות נוזל, כמו בנזין, או גז, כמו גז טבעי. דלק הוא סוג של אנרגיה המשמשת להנעת

קרא עוד »

שירות לקוחות עלית

שירות לקוחות הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל עסק. הכרחי שיהיה צוות שירות לקוחות יעיל מכיוון שהם אלו שנותנים סיוע ללקוחות ועוזרים להם לפתור את

קרא עוד »