מצע סויה

אנשים שמגדלים חיות מחמד הם בעלי מודעות אקולוגית הרבה יותר, בדרך כלל. הם גם יודעים שככל שמשתמשים במוצרים טבעיים שמותאמים לחיות המחמד, כך גם נוח להם יותר ופותר בעיות של אלרגיה למוצרים תעשייתיים. היום אנחנו מוצאים מגוון של מוצרים לרווחת בעלי החיים שמשתדלים להיות כמה שיותר טבעיים ואורגניים, כמו מזון לחתולים ולכלבים ולעוד מוצרים שאנחנו משתמשים בהם לטפל בהם ולספק להם את הסביבה שהם רוצים וצריכים. אחד המוצרים המעולים הוא מצע סויה לחתול שפותר בעיות רבות בטיפול בו.

למה דווקא טבעי?

מוצר טבעי הוא מוצר שעונה הרבה פעמים על הצרכים שלנו טוב יותר ממוצרים תעשייתיים. זה גם נעים יותר לדעת שעושים משהו ידידותי לסביבה וחיים עם הטבע בשלום, מבלי לזהם אותו. כשיש לנו חול אקולוגי כמו חול סויה הוא עושה טוב לא רק לחתול ולא רק משפר את איכות החיים בבית אלא הוא גם ממחזר חומרים שונים מתעשיית המזון כמו סויה, טופו, תירס ועוד, ובכך הוא לוקח תוצרים שהיו זורקים ממילא לפח וממחזר אותם לייצור של חול לחתולים.

מה עושים עם זה?

חול לחתולים הוא חול שיש לו היום תכונות רבות כמו ניחוחות נעימים שמוסיפים לו כדי לטשטש את הריח של הצרכים או חול שסופג את הנוזלים ומתגבש, כמו החול המיוחד מחימר. כך שאפשר לפנות אותו ברבה יותר בקלות מהקופסה וגם נוח לתת לילדים לטפל בחתול בצורה כזאת. חול סויה עובד באותה צורה, הוא חול מתגבש שקל לפנות אבל לא זורקים אותו כמו כל חול אחר, אלא אפשר לפנות אותו דרך האסלה. הוא פשוט נשטף.

חומר אורגני לא מזיק

כשיש חומר אורגני לא מזיק כמו הסיבים מעץ והתוצרים של סויה ושל טופו שמעובדים למוצר שנקרא מצע סויה, אפשר לעשות אתו הכל בצורה טובה יותר מבלי להזיק לחתול ולסביבה. הוא סופג את הריחות ומתגבש והוא נשטף בקלות כך שאפילו לא צריך לסחוב שקיות אשפה למיכל לריקון ולא צריך ליצור עוד פסולת שאינה אורגנית ואינה מתפרקת מעצהה. זהו היתרון העצום של מצע זה מתוצרים טבעים.

 

 

שתפו עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

היתרונות הבלתי צפויים של מנשא אופניים לא מתקפל למטיילים ולרוכבים

דמיינו שאתם פורשים מפה על מכסה המנוע של המכונית שלכם, מתחקים אחר קווי המתאר המחוספסים שמבטיחים הרפתקה, בידיעה שהמסע שאתם עומדים לצאת אליו שואב את נשימתו מהסינרגיה המושלמת בין התשוקה שלכם לבין הציוד שלכם. עבור מטיילים ורוכבי אופניים מושבעים, האיחוד החלק הזה תלוי לעתים קרובות בגיבור אלמוני אחד: מנשא האופניים. לא סתם מנשא, אלא האמינות האיתנה של מנשא אופניים שאינו מתקפל. במקום שבו אחרים רואים רק פריט ציוד, אתה רואה בן לוויה איתן שמשפר את המסע. גלה את ההטבות הבלתי צפויות של בחירת מנשא אופניים שאינו מתקפל כדי לאבטח את הדו-גלגלי שלך כשאתה יוצא אל נופיה שובי הלב של ישראל

קרא עוד »

מיטות קומותיים הם פתרונות חוסכי מקום לבתים מודרניים

בעולם המהיר של היום, שבו החלל הוא פרימיום, חיוני להפיק את המרב מכל סנטימטר מרובע בבתים שלנו. פתרון גאוני אחד שעמד במבחן הזמן הוא מיטת הקומותיים הצנועה. מיטות קומותיים התפתחו מהעיצוב הבסיסי שלהן והפכו לפריטי ריהוט רב-תכליתי ומסוגננים המציעים פרקטיות מבלי להתפשר על אסתטיקה. בואו להתעמק בעולם של מיטות קומותיים ולחקור את היתרונות הרבים שלהן עבור בתים מודרניים.

קרא עוד »

איך לחשב דלק?

דלק הוא מקור האנרגיה שגורם למכונה לעבוד. זה יכול להיות נוזל, כמו בנזין, או גז, כמו גז טבעי. דלק הוא סוג של אנרגיה המשמשת להנעת

קרא עוד »