מתלבטים בין חברת שיש דקטון שיש גרניט פורצלן?

כל מה שרציתם לדעת אודות שיש למטבח , תוכלו להתאים באופן אישי בחברתנו את השיש

התייעצו עימנו!

אם אתה משאיר סבון או מים על הגרניט שלך, תראה כתמים ומשקעים כשהם מתייבשים. זה יכול להשפיע על הברק של פני השטח.

בגרניט פורצלן כהה ?
הדבר בולט יותר בגרניט כהה, כמו גרניט הגלקסי השחור במטבח המסורתי. כפי שאתה יכול לראות, כל מרבצי המים יהיו גלויים מאוד במשטחים בעלי הברק הגבוה. החדשות הטובות הן שלא קשה לשמור על ברק השיש. כל שעליכם לעשות הוא להקפיד לשטוף את שאריות הסבון במים נקיים ואז  לייבש את משטחי העבודה היטב  בעזרת מטלית רכה. זה יעזור לבטל כל פסים ולהשאיר אותך עם משטח מבריק ונקי, המציג את כל היופי של הגרניט שלך.

מבחינה טכנית, זה לא חלק ממשטר הניקיון שלך. עם זאת, אם ברצונך להימנע מכתמים ונזק פוטנציאלי אחר, חובה לשמור על החותם על האבן הטבעית שלך. לכל הפחות, עליכם לתכנן לאטום מחדש כל 2-4 שנים , אם כי זה עשוי להיות תלוי בכמה קשה אתם על משטחי הגרניט בביתכם.

בתור בעל בית המעוניין לשפר את הנכס שלך ולנצל את הטרנדים האחרונים, אינך יכול לעשות טוב יותר מאשר לפנות לשיפוצים בישראל כהשראה לפרויקט השיפוץ הבא שלך לבית.

הנה רק כמה דוגמאות לעיצובי מטבח ואמבטיות ניו יורקיים יוצאי דופן המשמשים לא רק כיצירות מופת ויזואליות של עיצוב פנים, אלא מציעים רמזים להעלאת שיפורי הבית שלך לשלב הבא. עינינו נשואות אל בירת העיצוב המערבי והחדשני, באמריקה הגדולה. קל מדי ליפול לרכיבי עיצוב מסורתיים, כמו כיורי נירוסטה או מטבחים המעוטרים בחיפויי עץ מהרצפה עד התקרה, אנחנו כאן כדי לחדש. חברת שיש דקטון שיש גרניט פורצלן, יעשו את העבודה העיתובית. חומרי הגלם היוקרתיים יעשו עבודה מדהימה בבית שלכם, במטבח, במדרגות ובחדרי השירותים והאמבטיה. אנחנו כאן כדי להתאים לכם את השיש לסגנון ולתצורת ביתכם!

האם אנחנו יכולים לעזור?

נשמח לסייע לכם בהתלבטות שלכם.

שתפו עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

איך לחשב דלק?

דלק הוא מקור האנרגיה שגורם למכונה לעבוד. זה יכול להיות נוזל, כמו בנזין, או גז, כמו גז טבעי. דלק הוא סוג של אנרגיה המשמשת להנעת

קרא עוד »

שירות לקוחות עלית

שירות לקוחות הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל עסק. הכרחי שיהיה צוות שירות לקוחות יעיל מכיוון שהם אלו שנותנים סיוע ללקוחות ועוזרים להם לפתור את

קרא עוד »