מתלבטים בין חברת שיש דקטון שיש גרניט פורצלן?

כל מה שרציתם לדעת אודות שיש למטבח , תוכלו להתאים באופן אישי בחברתנו את השיש

התייעצו עימנו!

אם אתה משאיר סבון או מים על הגרניט שלך, תראה כתמים ומשקעים כשהם מתייבשים. זה יכול להשפיע על הברק של פני השטח.

בגרניט פורצלן כהה ?
הדבר בולט יותר בגרניט כהה, כמו גרניט הגלקסי השחור במטבח המסורתי. כפי שאתה יכול לראות, כל מרבצי המים יהיו גלויים מאוד במשטחים בעלי הברק הגבוה. החדשות הטובות הן שלא קשה לשמור על ברק השיש. כל שעליכם לעשות הוא להקפיד לשטוף את שאריות הסבון במים נקיים ואז  לייבש את משטחי העבודה היטב  בעזרת מטלית רכה. זה יעזור לבטל כל פסים ולהשאיר אותך עם משטח מבריק ונקי, המציג את כל היופי של הגרניט שלך.

מבחינה טכנית, זה לא חלק ממשטר הניקיון שלך. עם זאת, אם ברצונך להימנע מכתמים ונזק פוטנציאלי אחר, חובה לשמור על החותם על האבן הטבעית שלך. לכל הפחות, עליכם לתכנן לאטום מחדש כל 2-4 שנים , אם כי זה עשוי להיות תלוי בכמה קשה אתם על משטחי הגרניט בביתכם.

בתור בעל בית המעוניין לשפר את הנכס שלך ולנצל את הטרנדים האחרונים, אינך יכול לעשות טוב יותר מאשר לפנות לשיפוצים בישראל כהשראה לפרויקט השיפוץ הבא שלך לבית.

הנה רק כמה דוגמאות לעיצובי מטבח ואמבטיות ניו יורקיים יוצאי דופן המשמשים לא רק כיצירות מופת ויזואליות של עיצוב פנים, אלא מציעים רמזים להעלאת שיפורי הבית שלך לשלב הבא. עינינו נשואות אל בירת העיצוב המערבי והחדשני, באמריקה הגדולה. קל מדי ליפול לרכיבי עיצוב מסורתיים, כמו כיורי נירוסטה או מטבחים המעוטרים בחיפויי עץ מהרצפה עד התקרה, אנחנו כאן כדי לחדש. חברת שיש דקטון שיש גרניט פורצלן, יעשו את העבודה העיתובית. חומרי הגלם היוקרתיים יעשו עבודה מדהימה בבית שלכם, במטבח, במדרגות ובחדרי השירותים והאמבטיה. אנחנו כאן כדי להתאים לכם את השיש לסגנון ולתצורת ביתכם!

האם אנחנו יכולים לעזור?

נשמח לסייע לכם בהתלבטות שלכם.

שתפו עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

היתרונות הבלתי צפויים של מנשא אופניים לא מתקפל למטיילים ולרוכבים

דמיינו שאתם פורשים מפה על מכסה המנוע של המכונית שלכם, מתחקים אחר קווי המתאר המחוספסים שמבטיחים הרפתקה, בידיעה שהמסע שאתם עומדים לצאת אליו שואב את נשימתו מהסינרגיה המושלמת בין התשוקה שלכם לבין הציוד שלכם. עבור מטיילים ורוכבי אופניים מושבעים, האיחוד החלק הזה תלוי לעתים קרובות בגיבור אלמוני אחד: מנשא האופניים. לא סתם מנשא, אלא האמינות האיתנה של מנשא אופניים שאינו מתקפל. במקום שבו אחרים רואים רק פריט ציוד, אתה רואה בן לוויה איתן שמשפר את המסע. גלה את ההטבות הבלתי צפויות של בחירת מנשא אופניים שאינו מתקפל כדי לאבטח את הדו-גלגלי שלך כשאתה יוצא אל נופיה שובי הלב של ישראל

קרא עוד »

מיטות קומותיים הם פתרונות חוסכי מקום לבתים מודרניים

בעולם המהיר של היום, שבו החלל הוא פרימיום, חיוני להפיק את המרב מכל סנטימטר מרובע בבתים שלנו. פתרון גאוני אחד שעמד במבחן הזמן הוא מיטת הקומותיים הצנועה. מיטות קומותיים התפתחו מהעיצוב הבסיסי שלהן והפכו לפריטי ריהוט רב-תכליתי ומסוגננים המציעים פרקטיות מבלי להתפשר על אסתטיקה. בואו להתעמק בעולם של מיטות קומותיים ולחקור את היתרונות הרבים שלהן עבור בתים מודרניים.

קרא עוד »

איך לחשב דלק?

דלק הוא מקור האנרגיה שגורם למכונה לעבוד. זה יכול להיות נוזל, כמו בנזין, או גז, כמו גז טבעי. דלק הוא סוג של אנרגיה המשמשת להנעת

קרא עוד »